YETER ARTIK DURDURUN BU KANI....

 

HAKKARİ'DE 13 ŞEHİT
Hakkari'de, teröristlerle girilen çatışmada 13 askerimiz şehit düştü.

21.10.2007 10:40

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde askeri birliğe düzenlenen saldırı'da ilk belirlemelere göre 13 güvenlik görevlisi şehit oldu. Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bulunan askeri birliğe, sabah saatlerinde terör örgütü PKK üyelerince ağır silahlarla ateş açıldı. Açılan ateş sonucu çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 13 askerin şehit olduğu, bölgede operasyonların devam ettiği öğrenildi.

İHA Muhabiri Adnan Şimşek hain saldırıyla ilgili son bilgileri Habertürk'te anlattı...

"5 saat önce çatışma bilgisini aldık. Hakkari Yüksekova bölgesinde, biliyorsunuz o bölge İran sınırında piyade timine pusu kuruluyor. Askerlerimiz iki dağın arasındaki bir bölgede çapraz ateşe alınıyor. 13 askerimizi şehit ediyorlar. 12 güvenlik görevlisinin de yaralı olarak hasteneye kaldırıldığını öğrendik. Şu anda teröristlere karşı geniş kapsamlı bir operasyon başatıldı. Bölge çember altına alındı."

 

HALA YOK CUMHURBAŞKANINI KİM SEÇSİN,YOK TÜRBAN ÜNİVERSİTELERE GİRSİNMİ,LAİKLİK TANIMLARI İLE UĞRAŞIRKEN,PKK YI MECLİSE KADAR SOKMUŞKEN BIRAKIN ARTIK BU İŞLERİ BEYLER..YAZIKTIR BU ÜLKEYE YAZIKTIR BU AİLELERE ARTIK BUNA BİR DUR DEYİN LÜTFENNN..

 

ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET,ŞEHİT AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM...

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !